Missoni

Kurš gan vēl nav dzirdējis par slaveno un neordināro zīmolu Missoni – tas sevī iemieso radošumu, krāsu bagātību, tradicionālos strīpu un zigzagu rakstus, un neskatoties uz to, ka savu darbību sācis kā maza adīšanas fabrika, ir viens no inovatīvākajiem zīmoliem savā nozarē.

in stilago outlet

Missoni Namu radīja Rosita un Ottavio Missoni tālajā 1953. gadā ar itāļu tradicionālajiem adījumiem un šobrīd tas modes industrijā mirdz ne tikai ar sava dizaina tērpiem, organiskiem materiāliem un luksus preču kvalitāti, bet arī ar nama garo vēsturi un spēju izturēt laika pārbaudi, spēju mainīties līdzi laikam. Amerikāņu žurnālisti Missoni unikālo adījumu stilu ir aprakstījuši ļoti precīzi: “Tas izskatās, kā salikts kopā”. No mazas adījumu fabrikas iekļūt modes pasaulē viņiem palīdzēja jau agrīna un veiksmīga sadarbība ar Emmanuellu Khanh, tās rezultātā pirmā nama modes skate notika jau 1967. gadā Florencē.

MIssoni pasaule

30 gadus vēlāk dizaineres pienākumus pārņēma viņu meita Andžela Missoni ar savu svaigo redzējumu atsvaidzinot zīmolu. Viņa savās kolekcijās ieviesa gan ziedu rakstus, gan džinsu audumus, tomēr nezaudējot namam raksturīgo stilu. Kad vecāki devās pelnītā atpūtā meita kļuva par modes nama radošo vadītāju – viņa Missoni zīmolā akcentēja sievišķību, izceļot to ar precīzām piegriezuma līnijām un ļoti tieviem siluetiem.

citas linijas

Sieviešu kolekcija nav vienīgais, ko piedāvā slavenais itāļu modes nams – vīriešu kolekcija, bērnu kolekcija un jauniešu kolekcija tiek papildināt vismaz katru sezonu. Arī dzīvesstila lauciņu Missoni modes nams nav atstājis tukšu. Zīmola būtību iespējams uzsūkt caur  smaržām (izveidotas sadarbībā ar Estee Lauder) un viesnīcās Edinburgā, Muskatā, Bahiā, Belekā, Baie du Cap un Kuveitā vai kādā no viņu firmas veikaliem Ņujorkā, Parīzē vai Tokijā, kā arī iegādājotiesviņu veidotās mājas lietas.

 

smaržas

 

Arī jaunā 2013. gada rudens-ziemas kolekcija ir veidota pēc visām šī rudens tendencēm – kobalt zilā krāsa, vīrišķīgi-sievišķīgs apģērbs, pasteļtoņu mēteļi un rūtis.

 

Adv-Missoni-Winter-2013-04-1610x998

Adv-Missoni-Winter-2013-03-1610x998

komentāri